• Свеж
GG Гранд Општи 67291 Хром Долго Цртичка Завртка со Сини Кристал за Kenworth 2001 До

GG Гранд Општи 67291 Хром Долго Цртичка Завртка со Сини Кристал за Kenworth 2001 До

DEN 2287.20

Од стока
Достапно.

Хром позлатен цртичка завртки со Сини кристал на врвот за Kenworth.Материјал - хром позлатен.Се Вклопува Kenworth 2001-2005. Единица & Пакет - се Продава по пар, carded за прикажување.Големиот Општи хром долго цртичка завртка со сини кристал за Kenworth 2001-2005.

За производот

Купувачите избираат и