• Свеж
Tealbee DREAMSIE Деца погоден за носене Ќебе со Ракави | Бебе Спие Торба со Нозете и Ракавите за Пешаци и Одење Бебе. TOG 0.8 Деца Спијат Костум да го Задржи Топло (2T-3T)

Tealbee DREAMSIE Деца погоден за носене Ќебе со Ракави | Бебе Спие Торба со Нозете и Ракавите за Пешаци и Одење

DEN 959.76

Од стока
Достапно.

70% од Бамбус Rayon 30% Памук. ❤ Се ДОБИЕ ПОДОБАР СОН ЗА ВАШЕТО БЕБЕ сте биле таму!Вие не сакате да се разбудам во средината на ноќта, бидејќи на плаче бебе!.Нема повеќе да се грижи за бебето, вкусовите одново и паѓа во креветчето.Нејзините најлошото да се слушне headbang во креветчето!.Е вашето бебе почнуваат да ЗАСТАНЕ во креветчето или ОДЕЊЕ веќе?Дали сте загрижени дека вашето бебе може да ПАТУВА НА СВОЈАТА ВРЕЌА за СПИЕЊЕ?Е вашето дете ЌЕБЕ KICKER дека не може да се задржи ќебе за во текот на ноќта?Дали сте загрижени дека вашиот активен деца ќе бидат ЛАДНИ БЕЗ ПОКРИТИЕ?.Со Tealbee Dreamsie, можете да престане да се грижиш.Нема повеќе да се грижи за бебето, будење ладно.Сум бил таму!Вие не сакате да се разбудам во средината на ноќта поради плачењето на бебето!Нема повеќе да се грижи за бебето, вкусовите одново и паѓа во креветчето.Нејзините најлошото да се слушне headbang во креветчето!.Ако имате бебе кое сака да се застане, ползи, се шетаат..Помогнат на вашето бебе да СПИЕ АТМОСФЕРА s touch, и што нашите бебиња среќен е нашиот прв приоритет.Бебињата поминуваат повеќе од половина од нивниот ден спие, и ние сакаме да им помогне на бебињата спијат пријатна и удобна.Ние комбинираме забава стил со удобност во предвид за модерните мајки подигање на нивните скапоцени малечки.

За производот

Купувачите избираат и