• Свеж
Emerson Таванот Фанови LK71LEDGES Килибар Пергамент L. E. D. Светлина Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа, Златен Еспресо

Emerson Таванот Фанови LK71LEDGES Килибар Пергамент L. E. D. Светлина Тела за Таванот Фанови, ДОВЕДЕ до Низа,

DEN 3840.00

Од стока
Достапно.

Намалување на трошоците за енергија со најдолг трајни и повеќето енергетски ефикасни GLO Серија L. E. D. светлина тела.Вклучува една 16-вати L. E. D. низа за да додадете некој помек, повеќе возвишеното сјај.Погодна за внатрешна и покриени отворено области со вклучен влажна локација плоча.Опфатени со Emerson е ограничен 5 годишна гаранција.Намалување на трошоците за енергија со најдолг трајни и повеќето енергетски ефикасни GLO Серија L. E. D. светлина тела.Вклучува една 16-вати L. E. D. низа за да додадете некој помек, повеќе возвишеното сјај.Погодна за внатрешна и покриени отворено области со вклучен влажна локација плоча.Опфатени со Emerson е ограничен 5 годишна гаранција.

За производот

Купувачите избираат и