• Свеж
CTA Алатки 7079 Црево Адаптер за Полнење, 3-Парче

CTA Алатки 7079 Црево Адаптер за Полнење, 3-Парче

DEN 1524.00

Од стока
Достапно.

За Користење со CTA Алатки 7077 и 7075 Екстракција и Пополнување Пумпи.Вклучува 7, 14 и 30-Инчен Должини на 1/4-Инчен Црево Екстензии.Сите Екстензии Вклучуваат Крајот Капа.Тешки-Должност Изградба Овозможува за Сила и Издржливост.Дали Подесување До Вашиот '68 Corvette или Менување На Масло на John Deere Трактор, CTA Може да Ве снабди со Алатки Потребни за да се направи на Работа. "CTA Алатки 7079 Црево Адаптер за Полнење - 3 Дел е дизајниран за употреба со CTA Алатки 7077 и 7075 Екстракција и Пополнување Пумпи.Комплет вклучува 3 различни должини на 1/4-инчен OD црево екстензии (7-" , 14-" , 30-" или 18-сантиметри, 36-сантиметри, 76-сантиметри).Гума конектор совршено се вклопува алуминиум совет на CTA Алатки 7077 и 5/16-инчен OD црево на CTA Алатки 7075. Сите екстензии вклучуваат капа на другиот крај.Тешки-должност изградба овозможува за сила и издржливост.

За производот

Купувачите избираат и