• Свеж
Ангелските Крилја Дуксери за Жените Тинејџерски Девојки Креативни Писмо за Печатење Drawstring Pullover Блузи Y2K Мода Маскирани Sweatshirt

Ангелските Крилја Дуксери за Жените Тинејџерски Девојки Креативни Писмо за Печатење Drawstring Pullover Блузи

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

Материјал : Креативни ангелските крилја дуксери е направен од висок квалитет на полиестер, супер мека на допир, кожата-пријателски, трајни и удобен за носење.Дизајн : текстуален крило модел со падна рамо стил додадете природни и неформални вкус на целокупниот изглед, лесно се вклопуваат sweatshirt блузи, за жени/јуниори/тинејџерски девојки, y2k облека дуксери за жените, симпатична sweatshirt, лабава sweatshirt.Лесно да Натпревар : y2k мода маскирани блузи може да бидат заменети со фармерки, широк-нога панталони, шорцеви, здолништа, leggings, секојдневен панталони, чизми, патики, високи потпетици, итн.Повод : Жените долг ракав drawstring sweatshirt е погодна за секојдневно носење, училиште, канцеларија, спорт, забава, датира, шопинг, канцеларија, одмор, streetwear, пријатели собири, активности на отворено, итн.Креативен Подарок : повик sweatshirt, исто така, може да биде даден како единствен присутен на вашето семејство и пријатели за роденден или други празници.падот sweatshirt/есен sweatshirt/зима sweatshirt/пролет sweatshirt/бела sweatshirt/црната качулка/розова sweatshirt.Ангелските Крилја Дуксери за Жените Тинејџерски Девојки Креативни Писмо за Печатење Drawstring Pullover Блузи Y2 K Мода Маскирани Sweatshirt Спецификации Материјал : Полиестер Пол : Жени/Девојки Шема Дизајн : Писмо, Крило Стил : Мода, Секојдневен Ракав Должина : Долги Ракави Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина Ракав Биста Центар Назад Должина S 51/20.08 118/46.46 71/27.95 M 52/20.47 122/48.03 72/28.35 L 53/20.87 126/49.61 73/28.74 Забелешка : 1. Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување; 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина 1 x Девојки Маскирани Качулка Ветување : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.Боја : Црна | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

За производот

Купувачите избираат и