• Свеж
Салон Берберот Кејп Боксер Куче Шема Жолта Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Салон Берберот Кејп Боксер Куче Шема Жолта Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон

DEN 2246.40

Од стока
Достапно.

Започнете со прочешлување, така што сите на косата паѓа на престилка.Тие се прилагодливи пластични прилепува кои се вклопуваат било вратот големина.Тие се 100% водоотпорни, дамка, отпорни и машина перат.Тоа мие добро и е добредојден прилог за давање на фризури.Прилагодливи вратот затворање дизајн се вклопува во necks на возрасните.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние гарантираме за да се обезбеди најдобар квалитет фризура крпа, Бричење Брада Лигавче.Упатство за употреба (бричат) : 1.Погоден за салон или домашна употреба.На кејп е совршен за коса за сечење, perming,боја,стил.ЕКСТРА ГОЛЕМИ БЕРБЕРОТ КЕЈПЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : Мерење 65x55 инчи, оваа берберот кејп е доволно голем за да се обезбеди целосна покриеност. Прикачување на вшмукување чаша на огледало. Поправи прилагодливи деколте на вратот.Пакетот вклучува : 1 x Водоотпорен Коса за Сечење Капа, 2 x кука морон Тоа мие добро и е лесно да се свитка и продавница.

За производот

Купувачите избираат и