• Свеж
Litake Индустриски Притисни Sweeper, 26 Подот Sweeper, Чистење До 28, 000 Регион на Час, 20L Само-Стои Прашина Сад, Ергономски Притисни Справи & Дополнителен Сет на Четки, Работи на Х

Litake Индустриски Притисни Sweeper, 26 Подот Sweeper, Чистење До 28, 000 Регион на Час, 20L Само-Стои Прашина

DEN 11952.00

Од стока
Достапно.

【Феноменална Убедливо Брзина】 Litake притисни кат sweeper може да се исчисти теренот 5 пати побрзо отколку конвенционалните метли.The sweeper е макс брзина до 28, 000 квадратни метри на час *(капацитетот зависи од брзо одење). 【Ефикасно Чистење】 Litake sweeper е турнат од страна на рака, па затоа не бара електрична енергија.Тоа е лесно да се притисни и тивко да се користи.Благодарение на двојна латерално испакнати диск четки и дополнителни вртливата castors, тоа се движи повеќе проблеми преку агли и рабови. 【Ергономски се Справи со】 агол на дршката е ергономски и ЕВА сунѓер е околу вашата удобност.Брз клип дизајн, лесно да се прилагоди на висината како вашата желба. 【Простор за Заштеда на енергија】 На количка се справи со заштедува простор и sweeper може да бидат поставени од ѕидот додека укината.На 20 L прашина контејнер може да се само-застана како добро, полесно за вас да се ослободи отпад без каков било контакт на нечистотија. 【Разноврсна & Погодно】 Нашите sweeper може да се користи на било тешко и рамни површини како што се бетон, асфалт, плочки, мермер, тули и сл.Екстра 2 плоча четки и 1 ролери четка се вклучени за лесна замена.

За производот

Купувачите избираат и