• Свеж
Tikoubabe Новородено Бебе Момче Тимови Облека Младата Симпатична Битник Romper + Долги Панталони + 3 Еез Шапка

Tikoubabe Новородено Бебе Момче Тимови Облека Младата Симпатична Битник Romper + Долги Панталони + 3 Еез Шапка

DEN 476.40

Од стока
Достапно.

✈ Разни Смешни Азбуки Дизајн : Бебе момче облека сет е дизајниран многу значајно азбуки, како што се нови да се екипажот е совршена монтажа за нова семејството, можеби едвај чекаат да ја видат вашата прекрасна бебе момче во тоа, и photoshoots да ги задржи оние моменти за паметење.Тоа ќе изгледа супер симпатична, модерен.Младата машка облека сет е дизајниран многу значајно азбуки, како што се нови да се екипажот е совршена монтажа за нова семејството, можеби едвај чекаат да ја видат вашата прекрасна бебе момче во тоа, и photoshoots да ги задржи оние незаборавни моменти во текот на вашиот бебињата расте.Мустаќи, маскирна, и диносаурус шема беше отпечатен во панталони и капи, вашиот мало бебе момче ќе сакаат да го носат.Господин лак вратоврска и двојно рака дизајн на печатени на romper врвот, тоа ќе изгледаат кул и fashional. ✈ Препорачуваме Возраст : новородено бебе момче тимови 0-3 месеци, новородено бебе момче тимови 3-6 месеци, бебе момче тимови 6-12 месеци, бебе момче тимови 12-18 месеци, бебе момче тимови 18-24 месеци.Господин лак вратоврска и двојно рака дизајн на печатени на romper врвот, тоа ќе изгледаат кул и fashional.Ќе добиете 1* Romper врвот + 1* Панталони + 1* Симпатична Шапка.Идеален подарок за роденден, Божиќ, ноќта на Вештерките, и други посебни фестивали.Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате, препорачуваме рака мие за прв пат.Ние се извршуваат вечера екслузивно стандарди за квалитет за подобро да ја заштитите вашата babys мека нежна кожа.Машина Перат.

За производот

Купувачите избираат и