• Свеж
Кожа Портфолио, Писмо, Големина/A4 Notepad Padfolio, Интервју Продолжите Документ Папка Организатор, Професионално Портфолио со Посредникот, Подарок за Мажи & Жени (Не-Обича

Кожа Портфолио, Писмо, Големина/A4 Notepad Padfolio, Интервју Продолжите Документ Папка Организатор, Професионално

DEN 622.80

Од стока
Достапно.

Ова е многу практични бизнис подарок за скорешните дипломираат.Engrave неговото/нејзиното име на оваа папка и engrave вашето благословување внатре.Уште да се грижиш за тоа што роденденски подарок да им даде на него/неа?".Зошто не engrave неговото име од надвор, и engrave на иницијали на вас и децата или изјава на љубов од внатре?Нека биде полн со љубов и мотивација на работа.2 inch Large Капацитет : Со нашите професионални кожа портфолио, може да се организира писма, пликови, лабава страници, правна подлога, важни документи,бизнис портфолио, трудови, print-outs, листови, летоци, бизнис кредитни картички, слики и сите други видови на хартија лесно да се работи.√ПРЕМИУМ ВРВОТ ЖИТО КОЖА : Ова Dt ум,и тоа ќе исчезнат кога прстите се фаќа за тоа.Дали сте подготвени да се таму и команда во светот внимание?Вашето Портфолио Организатор е на чекање за вас!.Што заслужуваат кожа портфолио дека може да остане во чекор со вашиот презафатен распоред.Материјал : ПОЛНО ЗРНО КРАВЈА КОЖА (100% рачно изработени)Боја : Кафена, Каки, Сива, Blue Size : 32.Ако сте во потрага за еден класичен, елегантен, професионално портфолио дека може да ја придружува вас за неколку децении, не гледам подалеку од DUKEs нема подобар начин да се чекор во канцеларија со најдобрите насмевка, работа плански, има средба со ентузијазам, и се присутни со доверба , отколку да носи стилски и професионални кожа портфолио.Можете полека да уживаат во промените на текстура!.Оваа кожа папка е совршен office додаток, без разлика дали тоа е млада бизнис жена, господин или елегантна претприемач, без разлика дали тоа е мажи, жени или деца, тоа е совршен за вас.Ние придаваат големо значење на дизајн на производи, кожа избор, изработка, и да се обрне повеќе внимание на висок квалитет, искуство, дури и ако една игла или еден дел од темата.Овој бизнис портфолио е доволно голема за безбедно складирање и организација на вашите essentials се уште е компактен, стилски & патување-пријателски.Тоа ќе го направи него/неа стојат во интервју и да бидат сигурни за иднината работа.Вашите вработени исто така, може да се покаже себеси повеќе совршено.D&C портфолио папка се рачно изработени од гроздобер, еластична и издржливи cowhide кожа со уредни и силна крои и двојна YKK патент.Оваа стареење на кожа не само што го прави пофлексибилен, но исто така го зајакнува материјал.Ова ќе биде нејзиниот импресивен и практичен подарок.Се откажат од оние убави, но непрактично, практичен, но обичните подароци.

За производот

Купувачите избираат и