• Свеж
Растенијата Sprinkler Цревото за Полнење 50Pcs Автоматско Наводнување капка по капка Систем за Внатрешна Растенијата Наводнување Систем, кој се Користи за Flowerpot Дома Нав?

Растенијата Sprinkler Цревото за Полнење 50Pcs Автоматско Наводнување капка по капка Систем за Внатрешна Растенијата

DEN 1929.36

Од стока
Достапно.

Насока и опсег се да се стремите во одредена област без да се трошат вода.Можете да ги одберете да ги додадете информациите за да раскажете ни ја вашата омилена боја.Препорачливо е да се избере црево систем за прецизно наводнување,.Без црево систем, водата ќе тече се до коренот на системот на производот, предизвикувајќи производ за навалување на столбот.Предност, висок квалитет на Проток : прилагодлив.За покривање на широк простор.Нежно наводнување е совршен за тревници, цветни леи или зеленчук градини.Flowerpot наводнување капка по капка system Adjustable Features : шишето не треба да се удирани со тупаници.Пакување количина : 50pcs Suitable за кола шишиња или 22-25мм bottles Please имајте на ум дека на дното на шишето А треба да се удирани со тупаници да work B C D модел не бара punching The производ во боја е испратена по случаен избор,Можете да ги одберете да ги додадете информациите за да раскажете ни ја вашата омилена color It се препорачува да се изберат црево систем за прецизно за наводнување,Без црева систем, водата ќе тече се до коренот на системот на производот, предизвикувајќи производот да tilt Advantage, висока quality Flow го оценувате : adjustablemain игран : Лесно за инсталација.Има многу uses Home затворен стаклена градина.

За производот

Купувачите избираат и