• Свеж
Sarmog A574-Сива Дабови Чевли Рек Колекција Чевли Багажник со 4 Двокреветни Длабочина Виткање Врата, Сива Дабови

Sarmog A574-Сива Дабови Чевли Рек Колекција Чевли Багажник со 4 Двокреветни Длабочина Виткање Врата, Сива Дабови

DEN 695.76

Од стока
Достапно.

Модерна, чевли решетката.Направени од инженерните дрво.Достапни во Сива Даб.Пакет димензии : 68.6 инчи (H); 16.5 инчи (L); 33.8 инчи (W).Чевли багажник со 4 виткање двојно-длабочината на вратите.Направени од инженерните дрво и карактеристики полиран хром нозе и рачки.Може да се одржи до 24 пара чевли.Собранието е потребно.

За производот

Купувачите избираат и