• Свеж
Деца Бебе Бебе Девојка Нахален Кратко Sleeve Писмо Памук Т Кошули, Блузи Облека

Деца Бебе Бебе Девојка Нахален Кратко Sleeve Писмо Памук Т Кошули, Блузи Облека

DEN 143.52

Од стока
Достапно.

100% Памук.Рака Мие Само.Памук.Дизајн : прегледен и Смешни Писмо за Печатење, Лето Кратки Ракави, Мека Памучна Т Кошули, Блузи.Машина Перат, Рака Мие, Се Препорачува.Големина : 1 T/ 2 T/ 3 T/ 4 T.Пакет се Вклучени : 1x Т Кошули, Блузи.Боја : Темно Црвена/ Сива/ Розова Боја/ Бела.Ракавите : Кратки Ракави;Деколте : Crewneck.Стил : Случајни;Модел : Цврсти.Сезона : Летни. 3 Стилови : Нахален/ Мамас Bestie/ Голема Siste;одличен подарок за вашите малку еден.Ве молиме погледнете го големина на табелата внимателно пред да ги купите.Големина На Табела : . 80(1 T)/ Должина : 36cm/ Биста*2 : 27cm/Возраст : 1 година стара. 90(2 T)/ Должина : 38cm/ Биста*2 : 28cm/Возраст : 2 Години. 100(3 T)/ Должина : 40cm/ Биста*2 : 29cm/Возраст : 3 години. 110(4 T)/ Должина : 42cm/ Биста*2 : 30cm/Возраст : 4 Години. 120(5 T)/ Должина : 44cm/ Биста*2 : 31cm/Возраст : 5 Години. 130(6 T)/ Должина : 46cm/ Биста*2 : 32cm/Возраст : 6 Години. 140(7 T)/ Должина : 48cm/ Биста*2 : 33cm/Возраст : 7 Години.

За производот

Купувачите избираат и