• Свеж
Fodattm Мултифункционален Стоматолошки Силикони Синџир Метал Клипови Салфетка Носителот Лигавче Клипови Престилка Крпа Салфетка Клип Lanyard Вратот Рака Салфетка Синџ?

Fodattm Мултифункционален Стоматолошки Силикони Синџир Метал Клипови Салфетка Носителот Лигавче Клипови Престилка

DEN 236.88

Од стока
Достапно.

Материјал : не 'рѓосувачки челик клип; Пакет : 4pcs (боја случајно се меша испратена); вкупната должина приближно : 19".Здрав клипови се издржлив и лесен за употреба.Примена : Стоматолошката Клиника, Дома Јадење Сала,Ликовно Студио и др.Погоден за стари лица, возрасни, стоматологот да го задржи облека чисти.Пакет : 4pcs (боја случајно се меша испратена).

За производот

Купувачите избираат и