• Свеж
На Hillman Група 8980 Конкретни Завртка, 1/4 X 1-3/4-Инчен

На Hillman Група 8980 Конкретни Завртка, 1/4 X 1-3/4-Инчен

DEN 190.56

Од стока
Достапно.

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 5.2".Пакет Ширина : 1.8".Пакет Висина : 5.5".Опис на производот Држава на уметноста тема дизајн намалувања во бетон.Tapper завртки се дизајнирани за прицврстување апликации во бетонски блок, и тула.Користете Tapper завртки да се закачите на електрична опрема, две од четири, downspout ремени, црево ленти, знаме столбови, ураганот ролетни, и повеќе.Tapper завртки се совршени за внатрешна и надворешна употреба.Од Производителот Држава на уметноста тема дизајн намалувања во бетон.Tapper завртки се дизајнирани за прицврстување апликации во бетонски блок, и тула.Користете Tapper завртки да се закачите на електрична опрема, две од четири, downspout ремени, црево ленти, знаме столбови, ураганот ролетни, и повеќе.Tapper завртки се совршени за внатрешна и надворешна употреба.

За производот

Купувачите избираат и