• Свеж
Fcclss Мобилен Телефон Случај за ПРВ REVVL 5G (Не за REVVL 4), Т-Мобиле REVVL 5G Случај СТП Кожа Клип Флип Паричникот Случај со врвка за околу Рака & Картичка Џеб & Потпирачот Флип, Sh

Fcclss Мобилен Телефон Случај за ПРВ REVVL 5G (Не за REVVL 4), Т-Мобиле REVVL 5G Случај СТП Кожа Клип Флип Паричникот

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Само совршено дизајниран за ПРВ REVVL 5 G / Т-Мобиле REVVL 5 G. [Забелешка : Екран заштитник НЕ е вклучен!].Направени од високо-квалитет премиум СТП кожа и TPU материјал, го прават овој случај shockproof, песок-доказ и прав-доказ.Овој случај вклучува картичка слотови и пари џеб за да ги зачувувате вашите кредитни картички, ПРОЕКТ и пари, без да се земе вашиот паричник со вас.Стојат функција поставува рацете да ви бидат слободни, додека гледањето на видео или повеќе, и да се обезбеди мулти-агли на гледање.Едноставен за инсталација и отстранување, лесен пристап до сите копчиња и функции.Магнет затворач за лесно да ги отворите со безбедни чекање кога е затворен, безбедно држачот на вашиот телефон, вашиот картички, пари и ID. [Забелешка : магнет нема да влијае на приемот на сигналот или било функции.].Сите околу заштита со шок-апсорпција агол и застана на работ околу екран и камера се направи овој случај силни заштитни.Добро заштита, но не многу тежина и гломазна, лесно да се носат во вашите раце, џебови и чанти.Опис : Материјал : СТП кожа и TPU Дизајн : Паричникот случај со Луксузен модерен печатени шема, да се направи овој случај повеќе очи-фаќање додека добро заштитна Функција : *Овој случај САМО компатибилни со TCL REVVL 5 G / Т-Мобиле REVVL 5 G. *Добро заштитен, трајни, здрав и удобен.Луксузна & Стилски & Очи-фаќање. *Сите околу заштита предвидени, shockproof, водоотпорен, и прашина-доказ. *Екстра покрена и усните агли на предните тешко рамка обезбеди супер заштита од капки за очи, да ги задржи вашиот екран безбедно. *Доаѓа и со заштитна кутија.Ве молиме ги споделите со нас, ако најдете нешто што може да ви помогне.Ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.Пакетот вклучува : 1 * мобилен телефон случај.

За производот

Купувачите избираат и