• Свеж
Флора Bunda 7Inch слонова коска Виножито Y Стил Керамички за Полевање Може да се за Дома Затворен Декорација

Флора Bunda 7Inch слонова коска Виножито Y Стил Керамички за Полевање Може да се за Дома Затворен Декорација

DEN 1199.76

Од стока
Достапно.

6 x 4.5 х 7 : Соодветна големина и тежина лесно да се справи.Лесно Décor : нашата керамички Наводнување Може ќе помогне да го надградите вашиот растенијата игра во стил.За полевање Може само, не може да се користи за Садење.Рачно направена : Рачно направена од страна Занаетчии, Направени од керамички и насликани слонова коска со гланц.Употреба во Празник Centerpieces, Мантија Декорација, Изработката, Цвеќарницата работа, и повеќе.

За производот

Купувачите избираат и