• Свеж
X-DREE 55мм Кол 130mm Висина 500ml HDPE Пластични Круг Широка Уста Шише Бело(55 mm де diámetro 130 mm де altura 500 ml HDPE plástico редондо ancho бока botella БЛАН-O

X-DREE 55мм Кол 130mm Висина 500ml HDPE Пластични Круг Широка Уста Шише Бело(55 mm де diámetro 130 mm де altura

DEN 662.40

Од стока
Достапно.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE.Net Тежина : 49g; Пакет Содржина : 1 x HDPE Шише.Главната Боја : Бела; Капацитет : 500ml.Устата Внатрешен Дијаметар : 50mm/2"; Вкупната Големина (Прибл.) : 130 x 86mm/5.12" x 3.39" (H*Макс.Г)(Diámetro interno де ла бока : 50 mm / 2' '; Tamaño вкупно (aprox.) : 130 x 86 mm / 5.12' 'x 3.39' '(H * Макс.D).Име на производ : HDPE Шише(Nombre del producto : Botella де HDPE. 55мм Кол 130mm Висина 500ml HDPE Пластични Круг Широка Уста Шише White It се користи во многу области, како што се лабораториски експеримент и за домашна употреба.Завртка запечатување капак штити frome истекување.Опис на Spanish55 mm де diámetro 130 mm де altura 500 ml HDPE plástico редондо ancho бока botella БЛАН-OPaís де Fabricación : КИНА; Материјал : HDPEPeso neto : 49g; Contenido del paquete : 1 x Botella де HDPEColor директорот : БЛАН-O; Capacidad : 500ml Diámetro interno де ла бока : 50 mm / 2' '; Tamaño вкупно (aprox.) : 130 x 86 mm / 5.12' 'x 3.39' '(H * Макс.Г) Nombre del producto : Botella де HDPE.

За производот

Купувачите избираат и