• Свеж
funchic 6 Во 1 Масажа на Телото Машина Вакуум Формирање на Бањата со 8 Позиционирање Подлога за Насловна & Салон за Убавина Употреба

funchic 6 Во 1 Масажа на Телото Машина Вакуум Формирање на Бањата со 8 Позиционирање Подлога за Насловна & Салон

DEN 12719.76

Од стока
Достапно.

★ Овој производ е опремен со 5 глави со различни функции, што може да се постигне 6 различни ефекти, се грижи за кожата, и да бидете посигурни и шармантна. ★ Работата интерфејс на овој производ е едноставен, само треба да се одржи на парење мат правилно за употреба, и тоа може да се користи на повеќето делови на телото. ★ Користење на овој производ нема да влијаат на вашиот секојдневен живот и работа, ве молиме прочитајте го упатството внимателно пред да го користите. ★ Овој производ е опремен со ексклузивен главата мирување, што е многу погоден за употреба дома или во салонот за убавина. ★ Ние обезбеди брзо по-продажбата на услугата, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Технички параметар : Диоди, бранова должина : 635nm ~650nm Енергија излез : 56 x 180m W Мрежа излез : 100 VA за Безбедност : On-board дијагностика Класификација : Електрични Класа 1, Тип Б Апликација Дел за Ладење барања : воздух за ладење Операцијата на владата : континуирано Пакет се Вклучени : 5*на Различни функции на глава 8*Позиционирање подлога 1*кабелот за Напојување.

За производот

Купувачите избираат и