• Свеж
Cordless Вртливата Sweeper – Оригинални Како што се Гледа на ТВ од страна на Вртливата Sweeper

Cordless Вртливата Sweeper – Оригинални Како што се Гледа на ТВ од страна на Вртливата Sweeper

DEN 935.76

Од стока
Достапно.

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Cordless кат sweeper со 360-степен вртливата база.Чисти тепих, дрво, и дури и на плочка подови.Моќен 7.2 volt моторни врти четки брзо да ги собереш широк спектар на остатоци.Полесно е да се користи од целосна големина на вакуумски и помоќен од многу рачен vacuums.Работи до 45 минути на еден наплата; тежи само два килограми.Опис на производот новиот подот и тепихот sweeper која ви овозможува да се исчисти нечистотијата и мензи побрзо и полесно отколку обичните cordless чистачи / 360 степени Вртливата Главата swivels 360 степени што ќе ви овозможи да се движи околу мебел Може да се користи на плочки, дрво и тепих без страв од гребење се Впушта во тешко да се постигне места и аглите Лесно за чување Тивко и Лесно Една рака операција Cordless - можете да го користите било каде, Кога целосна големина на вакуумски е само премногу се мачат, и рачни единица не сосема се исчисти дека хаос, има Зглобот Sweeper од Се Организираат.Побрзо и полесно да го користите од инфериорни cordless подот и тепихот чистачи, Зглобот Sweeper има четири ротирачки четки за ненадмината чистење моќ, и 360-степен вртливата основа за оптимално маневрирање.Оваа cordless, батерија sweeper маневри во тешко да се постигне агли, додека да се исчисти тепих, дрво, и дури и на плочка подови.На единица доаѓа во комплет со Ni MH батерија и полнач, и ќе трае до 45 минути на едно полнење.Мерење само две фунти, на sweeper е лесно да транспорт до скалите или надвор да се гаража.Корисна, микро-влакна ткаенина за чистење оди длабоко во порите на површината за да се олабави и апсорбира нечистотија како магија.Моќен 7.2 volt моторни врти четки брзо да ги собереш широк спектар на остатоци, од влажни грав детето се истури на плочка, за да тој пат на waffled кал дека тато само trailed во. Брајан Olson.

За производот

Купувачите избираат и