• Свеж
Питсбург Пингвини Непотпишана InGlasCo левак Композитни Мини Хокеј Стап - NHL Непотпишана Разно

Питсбург Пингвини Непотпишана InGlasCo левак Композитни Мини Хокеј Стап - NHL Непотпишана Разно

DEN 683.76

Од стока
Достапно.

Оваа увезени едно парче композитни мини хокеј стап е совршен подарок за страствен навивачи на Питсбург Пингвини.Тоа карактеристики печатени дела и е направен од страна на In Glas Co.Вратило мерки 24" и на сечилото мерки 5. Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Питсбург Пингвини сувенири.

За производот

Купувачите избираат и