• Свеж
CAGOS Компатибилен со Fitbit Обратно 2/Fitbit Обратно/Fitbit Обратно Лајт Бендови за Жени Мажи, Флорални Силикони Спорт Рака Додатоци Замена Wristbands за Fitbit Обратно Smartwatch (Begonia)

CAGOS Компатибилен со Fitbit Обратно 2/Fitbit Обратно/Fitbit Обратно Лајт Бендови за Жени Мажи, Флорални Силикони

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

✿CAGOS Силикони бендови е направен од премија на силиконски материјал, кој е нечистотија-отпорни, многу лесно да се чисти.Со водоотпорен & sweatproof, можете да го носат кога пливање, туширање или трчање. ✿CAGOS обратно бендови жените доаѓа со надградена брзо ослободување пролет барови, лесно да се стави на и полетување.Тоа совршено ќе се вклопи во вашиот Fitbit Обратно/Обратно 2/Обратно Лајт/Обратно специјално Издание на Здравјето и Фитнес Smartwatch. ✿CAGOS компатибилен со Fitbit обратно замена wristbands е погодна за 4.72-6.88 инчи зглоб, лесно да се прилагоди.Се чувствуваат мека и удобна.Совршен за kinki, денот на Вљубените, ден на Мајката, Таткото ден, Родендени, Божиќ, Јубилеи итн, било изговор на подарок ова особено fitbit обратно wristband е добра!. ✿Мода Шема Печатени Обратно 2 Бендови е со умен боја колокација, симпатична & стилски.Облечи вашиот Обратно smart watch во секојдневниот живот.Одговара на вашето расположение и облека кога ви се датира, трговски, работен или патување. ✿СОВРШЕН ПОДАРОЦИ : Ако ја изберете оваа бенд за својата мајка/ќерка/сопруга/најдобри пријатели како подарок, тие ќе бидат изненадување како симпатична тоа е и да падне во љубов со своите smartwatch одново!Треба повеќе помош, ве молиме контактирајте CAGOS преку вашата нарачка страната и кликнете "Контакт Продавачот", ние ќе го направи тоа право за вас.

За производот

Купувачите избираат и