• Свеж
URREA 80016IN 6-Инчен Внатре Caliper

URREA 80016IN 6-Инчен Внатре Caliper

DEN 664.80

Од стока
Достапно.

Дрвена рачка, пластични Заштитни работни подлоги.Тестирани и прегледани во текот на процесот на производство.Прав обложени вилици и работен капацитет од 300 lb.Пролетта ги чува Caliper Затворени.Knurled Брава заштедува време.Парична казна тема во елемент за поголема прецизност.Изработени од високо квалитетен челик.Машински завршува.Топлина третираат рабовите намалување носат.Пролетта ги чува Caliper Затворени.Knurled Брава заштедува време.Парична казна тема во елемент за поголема прецизност.Изработени од високо квалитетен челик.Машински завршува.Топлина третираат рабовите намалување носат.

За производот

Купувачите избираат и