• Свеж
фишер 100 x Иверица Завртки Моќ-Брзо II 4.0 x 25 Countersunk Head со Филипс Целосно Навој Galvanised Сина Passivated (Точка Бр 670189)

фишер 100 x Иверица Завртки Моќ-Брзо II 4.0 x 25 Countersunk Head со Филипс Целосно Навој Galvanised Сина Passivated

DEN 567.60

Од стока
Достапно.

Производителот гаранција може да не се применува.Моќ-Брзо II : на иверица завртка Фишер Моќ-Брзо II може да се третираат брзо и флексибилно.Благодарение на завртка совет со три ребра, Power Брзо II завртката е лесно да се закачите и мелници брзо и лесно во дрво.Моќ-Брзо II е на располагање со различни главата форми и со сини passivated цинк позлата, која не содржи штетни хром VI и затоа се многу еколошки.Разноврсна : на Фишер Моќ-Брзо II е универзално применлив и брзо и лесно да се инсталира.Дали во различни шуми и дури и во мала предност растојанија и со метални делови, на иверица завртка Фишер Моќ-Брзо II можат да издржат високо оптоварување.Заштеда на време : диск внатрешна ѕвезда TX на Фишер Моќ-Брзо II го намалува бројот на битни промени и поедноставува нарезници процес.Благодарение на новата нишка геометрија на целосно навој завртки, завртка може да се зезнав во многу побрзо.Зголемување на тема теренот осигурува повеќе безбедност.Обично целосно навој завртки се користи за челик-дрво зглобовите.Countersunk head на иверица завртка Фишер Моќ-Брзо II со countersunk head овозможува лесно и лесно нарезници со рамна заврши со максимална безбедност и најдобар зафат.На underhead геометрија обезбедува дури и дрвени површини.Кутија содржина : 100 x иверица завртки Моќ-Брзо II 4.0 x 25, countersunk head со крстот слот целосна конец, galvanised, сина passivated (точка бр. 670189) од страна на Фишер.На Фишер Моќ-Брзо II FPF II CZF П.Н.Е. е galvanised, сина passivated завртка со целосна нишка и се вози Филипс PZ.Countersunk head овозможува флеш монтажа во дрво.Постојана тема во текот на целиот завртка должина обезбедува оптимални моќ на трансмисија.На завртката е идеален за одредување на општите дрва зглобовите, planking, skirting одбори и врата и метални делови.

За производот

Купувачите избираат и