• Свеж
ReBagMe Крупните Ламинат Рециклирани Купувач Tote - Многу Голем Подарок Торба Намирници Торба За На Плажа Торба

ReBagMe Крупните Ламинат Рециклирани Купувач Tote - Многу Голем Подарок Торба Намирници Торба За На Плажа Торба

DEN 166.80

Од стока
Достапно.

ЕКСТРА ГОЛЕМИ ОБНОВЛИВИ НАМИРНИЦИ ТОРБА, ЛАМИНАТ РЕЦИКЛИРАНИ КУПУВАЧ TOTE - Одлично за сите намирници и стоковна шопинг!Тоа е водоотпорен па тоа е одлично да се преземат за да на плажа со сите ваши плажа предмети!Таа, исто така се брише чистење на ништо од тоа!.ЗАЧУВУВАЊЕ НА ОКОЛИНА И ДА ОДАТ ЗЕЛЕНИ!НЕМА ПОВЕЌЕ ДА ТРОШАТ НА ШОПИНГ КЕСИ!Одлична алтернатива на редовните шопинг кеси во продавниците за храна, земјоделците пазар, продавници за облека, музичките продавници, или дури и само да го носат на вашиот работи каде што треба да се оди!.ТОЛКУ ГОЛЕМИ И СИЛНИ ТОА МОЖЕ да се соберат РЕЧИСИ НИШТО - Тоа е исклучително голема и силна што може да се вклопат толку многу во тоа.Намирници baggers ќе се допаѓа и толку ќе ви.Тоа, исто така, ќе ги собере сè што треба да се преземат за да на плажа!Големината е 19 x 17 x 8 инчи.ГО ПРАВИ ГОЛЕМ ПОДАРОК ТОРБА!! - Не само што е одлично да се стави подарок во, тоа е голема како подарок за себе!Или може да се даде подарок во тоа и, во суштина, се дава двоен подарок!.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН!Дизајнот на оваа торба го прави совршен за секоја употреба што ви треба за тоа.Тоа е, исто така, водоотпорен така може да се сигурни дека може да се земе тоа никаде!Дури и на плажа или на базен!.Оваа обновливи намирници торба е совршена алтернатива за било шопинг торба што ви треба.Тоа е обновливи па може да се задржи за годините што доаѓаат!Тоа е, исто така, водоотпорен па тоа е одлично да се користи насекаде.Големината е 19 x 17 x 8, па тоа е доволно голем да се задржи нешто што би можел да ви треба!Резерви се ограничени па не чека долг?КЛИКНЕТЕ НА ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА СЕГА!!.

За производот

Купувачите избираат и