• Свеж
2 Пакет денот на Благодарноста Lights Fall Јавор Лисја String Светла денот на Благодарноста Украсите, Вкупно 20 Ft & 40 LED Јавор Лисја Светла Батерија Управувана Падне Светла за

2 Пакет денот на Благодарноста Lights Fall Јавор Лисја String Светла денот на Благодарноста Украсите, Вкупно

DEN 311.76

Од стока
Достапно.

【Совршен за Денови и Ноќи Украси】Pack 2 Вкупно 20ft/40 Led Светла со 40 паднатите лисја декорација.Изгледа како вистинска паднатите лисја, Совршен за двата дена и ноќи украси, Во текот на денот, тоа ќе ја работи својата работа се низа на јаворите.Во текот на ноќта, LED осветлен на својата string ќе акцент секоја соба и да произведуваат пријатна атмосфера за секоја прилика. 【Батерија Управувана】Бара 3 АА батерии (Не се Вклучени), Работат лесно и безбедност, 2 начини да се избере : светкави и стабилен на, дека се емитира топло бела светлина, Секој сет содржи мала батерија кутија, со ON/Flash/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за лесна инсталација никаде без да се грижите за вашиот екран да се биде во близина на штекер или извор на енергија. 【Високо квалитетен Водоотпорен Материјал】Maple leaf направени од ткаенина ткаенина материјал, Не ужасен мирис, брилијантно и никогаш не се стуткани, овој вештачки maple leaf светлина е водоотпорен, дефинитивно безбедност за внатрешна и надворешна употреба.String светлина се состои од 4 висок квалитет сребро жици, што го направи тоа не е лесно да се скрши, освен, што исто така е многу флексибилна и лесно може да се извртени во било која форма. 【Широко за Затворен & Отворено】Светлина string гарланд карактеристики есен-обоени остава прекрасен и импресивен приказ.Одлично за внатрешен-надворешен декорација.Лесно да се инсталира на затворен скалило banisters, mantel, спална соба ѕидови, подови, тавани, и отворено дрвја, тревник и градина.

За производот

Купувачите избираат и