• Свеж
RecPro RV Кабелска ТВ Плоча | Коаксијален Кабел Конектор | Црна или Бела Опција | 1 или 2 Опција (Бела, 1 Излез)

RecPro RV Кабелска ТВ Плоча | Коаксијален Кабел Конектор | Црна или Бела Опција | 1 или 2 Опција (Бела, 1 Излез)

DEN 214.80

Од стока
Достапно.

Исечок Слабо : 1.00".Надвор Слабо : 3.125".Замена за Коаксијален Кабел Конектор.Коаксијален Кабел Конектор Rec Pro RV Кабелска ТВ Плоча Коаксијален Кабел Конектор Црна или Бела Опција 1 или 2 Опција (Бела, 1 Излез).

За производот

Купувачите избираат и