• Свеж
УВ Телефон Sterilizer Кутија, Преносни УВ Светлина Sterilizer со USB Полнење Компатибилен, Мобилен Телефон УВ Sanitizer за iOS Android паметни телефони Види, Алатки, Клучеви

УВ Телефон Sterilizer Кутија, Преносни УВ Светлина Sterilizer со USB Полнење Компатибилен, Мобилен Телефон УВ

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

【 УВ Sanitizer 】На Sterilizer Кутија е целосно затворен дизајн за да се спречи изложување на УВ.оваа sanitizer постигнува е 360° агол sanitizes за помалку од 6 минути, Може да се елиминира скриени во пукнатини кои чистење брише не може да се стигне и Sterilizer вашиот телефон и други објекти редовно. 【Големи Санација Простор 】мобилни телефони и паметните телефони до 7.2 инчи, вклучувајќи : i Phone 11/11 Pro/11 Про Max/XS Max, XS, XR, X / 8/8 Плус, Huawei P40 Про, Другар 30 Про, Мате 20 РС, Samsung Галакси S10, S10 Плус, S10 E, S9 Плус, S9, Забелешка 9, Note 8, S8, S8 Плус, S7 , но исто така одговара за четки за заби, часовници, играчки, pacifiers, копчиња и паметен телефон почиста. 【 Лесен за Употреба 】 се Отстрани производот и поврзете го на напојување, се стави на предмети да се дезинфицираат во дезинфекција комора, и го затвори капакот.притиснете и задржете го копчето за една секунда за да започнете, По околу 6 минути, гласовниот плејбек заврши дезинфекција работа. 【 Ароматерапијата Функција 】Стави некои етерични масла во ароматерапијата влезот за да почнете со арома овлажнител за вашите телефони и вашиот уред ќе мириса многу прекрасни (не се вклучени етерично масло ) ЕПА Воспоставување Број : ЕПА Est.Нема. 96938-CHN-1. 【 Најдобар Подарок 】Оваа Sterilizer Кутија може да се користи како подарок за Кул gadgets, за роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Таткото, на Мајката Ден.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.

За производот

Купувачите избираат и