• Свеж
Салон Берберот Кејп Подлога Шема Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Салон Берберот Кејп Подлога Шема Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

DEN 1538.40

Од стока
Достапно.

Тие се 100% водоотпорни, дамка, отпорни и машина перат.МАТЕРИЈАЛ : Нашата коса салон професионални shawl е направен од високо-квалитет полиестер, Ова губење на кејп се дише, издржлив, отпорен на вода и може да се ефикасни се задржи вашата облека суви и чисти.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!. Започнете со прочешлување, така што сите на косата паѓа на престилка.На кејп е совршен за коса за сечење, perming,боја,стил.Тие се прилагодливи пластични прилепува кои се вклопуваат било вратот големина.Погоден за салон или домашна употреба.Пакетот вклучува : 1 x Водоотпорен Коса за Сечење Капа, 2 x кука морон Тоа мие добро и е лесно да се свитка и продавница.

За производот

Купувачите избираат и