• Свеж
Boston Bruins Непотпишана InGlasCo Право Раце Композитни Мини Хокеј Стап - NHL Непотпишана Разно

Boston Bruins Непотпишана InGlasCo Право Раце Композитни Мини Хокеј Стап - NHL Непотпишана Разно

DEN 683.76

Од стока
Достапно.

Оваа увезени едно парче композитни мини хокеј стап е совршен подарок за страствен навивачи на Boston Bruins.Тоа карактеристики печатени дела и е направен од страна на In Glas Co.Вратило мерки 24" и на сечилото мерки 5. Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Boston Bruins сувенири.

За производот

Купувачите избираат и