• Свеж
AKAMC 3 Pack Жените Медиум за Поддршка на Крстот Назад Wirefree Отстранлив Чаши Јога Спортски Градник

AKAMC 3 Pack Жените Медиум за Поддршка на Крстот Назад Wirefree Отстранлив Чаши Јога Спортски Градник

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

Еластична бенд под биста обезбедува поддршка одговара и Целосна Покриеност Отстранлив Поместена Дизајн.Отстранлив чаши обезбеди факултативна додаде поддршка.Направени со лесни, влага-wicking моќ ткаенина, mesh ткаенини поставата ви помогне да бидете кул и удобно.Повлекување на затворање.Целосна Покриеност Отстранлив Поместена Дизајн.Целосна Покриеност Отстранлив Поместена Design Removable чаши обезбеди факултативна додаде поддршка.Широк еластичен бенд додадете удобност поддршка.Овој стилски спортски градник е одличен за носење под тренингот кошули, како и не-тренингот се носат, како што се резервоарот блузи и светла облека.Широк еластичен бенд додадете удобност поддршка.Ако сакате да перење со машина за Перење,ве молиме да го отстраните влошки пред да се мијат градници.Медиум поддршка за јога, патека и се носат во текот на целиот ден спортски градник.Мини cami во полна боја, може да одговара со вашата облека добро.96% Најлон, 4% Elastane.Направени со мазна, мека удобно ткаенина.На strappy спортски градник е костим за разновидни активности како јога, пилатес, џогирање, трчање, велосипедизам, бокс, куглање, тенис, танц, одење, фитнес, часови, фитнес тренингот, или секојдневна употреба.Фрлам стил за да го прикажете вашиот шармантен крива.Лесна Дизајн и Removeable Мека Баласт, ви дава максимална слобода на движење.Push up & Minimizer прави око-фаќање и шармантна.Рака мие, се препорачува.Мека на допир и кожа-пријателски,дише и лесен, удобен за вас да се носат.Wirefree и пренослив баласт ви дава поголема удобност.За околу рака може да се прилагоди како ви се допаѓа.Супер мазна, дише, високи спортски перформанси ткаенини.На рака може да се прилагоди како ви се допаѓа.Ве молиме flod на влошки во половина внатре во слотот и потоа внимателно повлечете ја надвор преку отворање заедно жица.Светло, удобно поддршка идеален за A-D чаши.Лесна, супер меки и не-chafing.Направени со лесни, влага-wicking моќ ткаенина, mesh ткаенини поставата ви помогне да бидете кул и удобно.Push up & Minimizer прави око-фаќање и шармантна.Овој стилски спортски градник е одличен за носење под тренингот кошули, како и не-тренингот се носат, како што се резервоарот блузи и светла облека.Мека на допир и кожа-пријателски,дише и лесен, удобен за вас да се носат.Racerback дизајн овозможува целосен опсег на движење, максимизирање comfortability и компатибилен со racer назад резервоарот врвот.Ве молиме flod на влошки во половина внатре во слотот и потоа внимателно повлечете ја надвор преку отворање заедно жица.Направени со мазна, мека удобно ткаенина.Супер мазна, дише, високи спортски перформанси ткаенини.Широк еластичен бенд додадете удобност поддршка.Машина За Миење.Повлекување На затворање.Двоен слој плетени конструкција за максималната поддршка и обликувањето.

За производот

Купувачите избираат и