• Свеж
Almencla Сапун Природен Раст на Косата Шампон Бар за Чист Органски клима уред & Поправка Грижа - Лимон

Almencla Сапун Природен Раст на Косата Шампон Бар за Чист Органски клима уред & Поправка Грижа - Лимон

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Природен шампон бар чисти и условите на вашата коса со навлажнувачки орев масла.Тие ја напуштат сите коса, дури и сува, обработени се заклучува, во потрага сјајни, сјајна и мека.Растенија нафта работи да ги смири главата премногу, и, исто така, претстава која сама по неговите невнимателни арома на овој барови слатко и smoky парфем.Веднаш вашата природна боја на коса, од сива коса да жив темна боја, ја поврати вашата доверба назад со изглед и чувство помладите повторно со сите-нова коса затемнување шампон бар.Чисто природни растенија состојки и без груби детергенти хемикалии, па можете да го користите со самодоверба, дури и со чувствителна кожа.Имаме 8 шампон бар поставува со differnet ефикасноста и мирис.Само според вашата коса или преференци, да се избере точниот шампон бар.Шампон барови се 100% органски s слатко и smoky парфем. - Шампон барови се 100% органски и природни, целосно ослободени од вештачки бои, сулфати, груби хемикалии, како и други супстанции кои ја оштети вашата коса.PH балансиран и безбедно за третирана коса.Нежна и ефективна формула прави нашите производи погодни за мажи, жени, тинејџерите, деца, бебиња, бремени жени и доилки. - Веднаш на вашата природна боја на коса, од сива коса да жив темна боја, ја поврати вашата доверба назад со изглед и чувство помладите повторно со сите-нова коса затемнување шампон бар. - Главната состојка Polygonum има способност да направите Меланоцити – пигмент-производство на клетки во фоликулите на косата, со што ја промовира циркулацијата на крвта на scalps, кој го стимулира растот на косата, што резултира со подобрување на раст на косата за само неколку недели.Спецификација : - Големина : 3x3x1.2cm - Тежина : 10g Package Вклучува : 1 Парче Шампон Бар.

За производот

Купувачите избираат и