• Свеж
Indigi PowerCase 4000mAh Тенок Пренослива Батерија на Пакет Полнење Случај на Продолжена Батерија Полнач Случај Целосна Заштита LED Индикаторот за Полнење Компатибилен со iPhone

Indigi PowerCase 4000mAh Тенок Пренослива Батерија на Пакет Полнење Случај на Продолжена Батерија Полнач Случај

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

На Indigi Power Case сега е достапна за i Phone 8 Плус / i Phone 7 Плус (5.Еластична мек материјал и целосна работ дизајн заштита на вашиот i Phone од гребнатини, шокови, отпечаток.【 Совршено се Вклопуваат & Целосна Заштита 】- Дизајнирани специјално за i Phone и 8 Плус / i Phone 7 Плус (5. 【 LED Индикаторот за Полнење 】- Опремени со моќ индикатор за нивото на LED светла, само притиснете го копчето за 3 секунди за да ја почнете или прекинете полнењето.

За производот

Купувачите избираат и