• Свеж
X-DREE 60ml HDPE Пластични Запечатени Тесен Устата DIY Течни Складирање Шише Сад Браун(60ml HDPE plástico sellado Narfila бока bricolaje cosa almacenamiento botella contenedor marrón

X-DREE 60ml HDPE Пластични Запечатени Тесен Устата DIY Течни Складирање Шише Сад Браун(60ml HDPE plástico sellado

DEN 456.00

Од стока
Достапно.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE Plastic.Net Тежина : 14g; Пакет Содржина : 1 x Пластични Шишиња.Главната Боја : Кафена; Шише Волумен Капацитет : 60ml / 2oz.Шише Големина : 83 x 38mm / 3.27" x 1.5" (H*D)(Tamaño де ла botella : 83 x 38 mm / 3.27' 'x 1.5' '(H * D).Устата Внатрешна Кол. : 13.7 mm/0.54"(Diámetro interno де ла бока : 13.7 mm / 0.54' '. 60ml HDPE Пластични Запечатени Тесен Устата DIY Течни Складирање Шише Сад Brown Cylinderical тело, screwcap, дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање.Направени од Високо Густина Полиетилен (HDPE), сигурен и издржлив пластика.Широко се користи во различни храна фабрика, хемиската фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Погоден за течни, reagent и примерок чување.Скала на шишето се корисни за мерење.Опис на Spanish60ml HDPE plástico sellado Narfila бока bricolaje cosa almacenamiento botella contenedor marrón País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico HDPEPeso neto : 14 g; Contenido del paquete : 1 x botella де plástico Color директорот : marrón; Capacidad де volumen де ла botella : 60 ml / 2 oz Tamaño де ла botella : 83 x 38 mm / 3.27' 'x 1.5' '(H * D) Diámetro interno де ла бока : 13.7 mm / 0.54' '.

За производот

Купувачите избираат и