• Свеж
Sorel Жените Explorer Ткаенина Микс II Џоан Чизми

Sorel Жените Explorer Ткаенина Микс II Џоан Чизми

DEN 1512.72

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Кожа : Cowhide велур.Гума.Microfleece обвивка, Faux крзно трим, отпорен на Вода.Чипка-up на предната страна.Наредени.Храбар зимата е најлош во овие Sorel чизми, пократок и повеќе лесни верзија на бренд потпис Џоан говорница дека се уште ги вклучува сите ладни временски услови мора да се haves како водоотпорен велур, microfleece обвивка, и faux-крзно ткаенината.

За производот

Купувачите избираат и