• Свеж
Lisle 82130 Црево Лажица

Lisle 82130 Црево Лажица

DEN 1490.40

Од стока
Достапно.

Пошироката ножеви се намали шансата на штета при отстранување.Долг нож се користи за влечење на цревото надвор додека на кратко сечилото е дизајниран за туркање.Рачките се dual материјал за удобност и потпора.Одговара Тип : Универзална Одговара.Дизајниран да се отстрани радијатор црева од фитинзи и стеги.

За производот

Купувачите избираат и