• Свеж
Vernon Максвел Потпишан Autographed Автентични Самитот Кат Парче Впишани Лудиот Макс 94-95 Елисејските TRISTAR ГРБ

Vernon Максвел Потпишан Autographed Автентични Самитот Кат Парче Впишани Лудиот Макс 94-95 Елисејските TRISTAR

DEN 2159.28

Од стока
Достапно.

Објектот примена не може да биде идентично со објектот на сликата.Потпис може да варираат.Оваа русокоса автентични Самитот кат парче е страна потпис и испишани "Лудиот Макс 94-95 Елисејските" од страна на поранешни Хјустон Ракети ѕвезда Vernon Максвел.Секој autograph вклучува индивидуално нумерирани, TRISTAR Автентични холограмот која може да биде потврдена на интернет.Кат Парче Големина : Приближно 5" x 8".На самитот на Подот Парче Сертификат за Автентичност : Ова парче на кошарката тврдо дрво е од реалните на судот се користат во текот на првите дваесет години од Самитот.Овој кат има издржа на удар на 2 Back-to-back Свет Кошаркарски Шампиони, хостиран од 3 Југозападниот Конференција Првенство, NCAA Регионални Финалето и многу други Класичен Matchups.Овој дел од Хјустон историјата ќе биде неизбришливо гравирани во срцата на сите оние кои се сведоци на неверојатна акција во текот на првите 20 години од Самитот, 1975-1995. "Нашиот Суд на Соништата Живее На" Мајк Mc Gee, Претседател - Самитот.Произведени и Продадени од Страна на : TRISTAR Продукции, Inc., Џефри Р. Розенберг, Претседател.

За производот

Купувачите избираат и