• Свеж
Fdit 30 Поставите Книга Заковки Knurling Рамен Месинг Кожа Обврзувачки Копчето Капи 9.5x4mm Помине со 4mm Завртка (3#)

Fdit 30 Поставите Книга Заковки Knurling Рамен Месинг Кожа Обврзувачки Копчето Капи 9.5x4mm Помине со 4mm Завртка

DEN 225.36

Од стока
Достапно.

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Изработени од месинг материјал се со добра отпорност на корозија, цврсти и издржливи. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】Широко се користи во ремени, ранци, мебел, канцелариски материјал, децата возила, хардверски додатоци. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Заковки поседуваат едноставен за инсталација, без други посебни барања за лесно ракување. 【ПРАКТИЧНИ】Завртка пост е погоден за одржување и украсување документ, сметка книга, scrapbooking, фото албум, итн. 【Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА】Користење на напредна технологија со фина изработка за да се донесе мазна површина, која ќе не боли вашите раце работа.Спецификација : Предмет Тип : Книга rivets Size : Завртки : Прибл. 4mm / 0.2 in Cap Завртка : Прибл. 9.5 x 4mm / 0.4 0.2 х in Material : Brass Optional Стил : Sier, Црна, Бронза, Gold Package Листата : 30 x Капа Screw30 x Завртка.

За производот

Item Type:
Book rivets
Size:
Screw:
Approx. 4mm / 0.2in
Cap Screw:
Approx. 9.5 x 4mm / 0.4 x 0.2in
Material:
Brass
Optional Style:
Sier, Black, Bronze, Gold
Package List:
30 x Cap Screw30 x Screw :

Купувачите избираат и