• Свеж
Tornito 4-10 Парови Од Не 'Рѓосувачки Челик Уво Ткаенината Хеликс' Рскавица Клип За Да Ја Заврши Обетки Лажен Нос Прстен Не-Пирсинг Прилагодливи

Tornito 4-10 Парови Од Не 'Рѓосувачки Челик Уво Ткаенината Хеликс' Рскавица Клип За Да Ја Заврши Обетки Лажен

DEN 2294.40

Од стока
Достапно.

ПОВЕЌЕ ДИЗАЈНИ10 Пара во Една гарнитура, Сосема 10 Различни Стилови : Персоналните Крстот X, Едноставна 2 Ред Заврши, Трендовски 3 Ред Заврши, Класичен У Облик на Купола, Совршено Како Уво Ткаенината, Tragus Прстен, Хеликс ' Рскавица Клип и Лажен Нос Прстен, се Обиде на Различни Пар Секој Ден.ГОЛЕМИНА ПРИЛАГОДЛИВИ—Мека Bendable Челик Жица Изграден, Без Грижи на премногу Лабава да Остане на или се премногу Тесни да Стиснете Уши, Нежно и Чекор по Чекор ја подесите Големината, Додека Ставање на или полетување,Внатрешен Дијаметар : За 8-8.5 ММ, Висина *Ширина : 13*9.5 mm /9.5*9mm/8.5*10мм/6*9mm.ВНИМАТЕЛЕН ДЕТАЛИ— Добро Полиран Круг Завршува на Мислења Бидете Сигурни дека за Удобно Носење Искуство, Не-Пирсинг Дизајни, без Болки и иритација предизвикана од Други Пирсинг Прстени.КВАЛИТЕТОТ ИЗГРАДИ—Направени од Цврст Нерѓосувачки Челик, Рѓа Отпорни, Високо Полирани Доработка и Строги Метал Electroplating Занает се Создаде Супер Мазна и Сјајна Површина, Удобен за Носење.ПО-SERVICE GUARANTEE—Брзо Услуги на Клиентите Со Задоволително и Пациентот Одговори во рок од 24 Часа, 90 Дена Безусловно Размена или Пари Назад Гаранција, Нашите Производи не се Соодветни за Деца.

За производот

Купувачите избираат и