• Свеж
Салон Берберот Кејп Простор Астрономија Планета Небото Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче за Дома Салон и Бербер

Салон Берберот Кејп Простор Астрономија Планета Небото Печатени Коса за Сечење, Ртовите, Бричење Брада Лигавче

DEN 2304.00

Од стока
Достапно.

Двете возрасни и деца може да се користи. По завршувањето, олабави морон и истурете ја косата во лигавче во корпата за ѓубре.Нема повеќе да се грижи за коса бои, вода капе, шампон хаос и косата средување на целиот вашиот клиент?s облека.ЕКСТРА ГОЛЕМИ БЕРБЕРОТ КЕЈПЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ : Мерење 65x55 инчи, оваа берберот кејп е доволно голем за да се обезбеди целосна покриеност.Идеален за шампон, сечење и обликување.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Ние гарантираме за да се обезбеди најдобар квалитет фризура крпа, Бричење Брада Лигавче.Салонот кејп престилка може да понуди подобра покриеност над облека и чевли.

За производот

Купувачите избираат и