• Свеж
Kizen Дигитални Термометри за Месо за Готвење - Водоотпорен Инстант Прочитајте Храна Термометар за Месо, Длабоко Пржење, Печење, Отворен Готвење, Бразилецот, & BBQ (Црно/

Kizen Дигитални Термометри за Месо за Готвење - Водоотпорен Инстант Прочитајте Храна Термометар за Месо, Длабоко

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

Ултра-Брз : Нашата инстант прочитајте месо термометар зема температура во малку, како и 3 секунди.Кажете збогум на overdone или undercooked храна и велат здраво на совршено варен стек, риба, или турција во секое време!.Мулти-за Употреба : Нашите дигитални месо термометар работи големо со пијалаци, длабоко пржење, бонбони одлуки, печење, бразилецот, и многу повеќе!Без разлика што сте готвење, оваа алатка ќе се вашите кулинарски вештини за да на следното ниво.Водоотпорен : Изграден за издржливост, на Kizen дигитален термометар може да се мијат со млаз вода.Тоа, исто така, withstands капки и други кујна несреќи!.Удобен : Земете на guesswork надвор од готвење со нашите лесен-за-читање готвење термометар кој ја покажува температурата на светлечки LCD екран.Подарок Идеја : Без разлика на тоа што прилика е, нашите инстант прочитајте храна термометар го прави за суштински кујна gadget дека ќе направи било која храна geek-out.

За производот

Купувачите избираат и