• Свеж
Dorman HW14070 Кочница Caliper Болт

Dorman HW14070 Кочница Caliper Болт

DEN 354.48

Од стока
Достапно.

Директна замена - овој диск кочница caliper гром натпревари вклопуваат и во функција на фабриката дел на одреден години, го прави и модели.Идеално решение - ова болт е сигурен замена за оригинална дел кој недостасува или не успеа поради замор.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Овој диск кочница caliper болт е дизајниран да одговара на вклопуваат и функцијата на оригиналниот дел на одредени возила.Изработен од квалитетни материјали, тоа е конструиран за сигурен перформанси.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Lexus ES250 : 1990, 1991] - [Lexus ES300 : 1992, 1993, 1994, 1995, 1996] - [Toyota Camry : 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994, 1995, 1996] - [Тојота Celica : 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993] - [Тојота Супра : 1990, 1991, 1992].

За производот

Купувачите избираат и