• Свеж
FJYDBTWJ Образовни Хоби Magnifiers, Рачни Зголемувачот Led Фотоелектрически Зголемувачот Hd Оптичка Леќа Стар Човек како чита Сида Magnifiers,бела/Бела

FJYDBTWJ Образовни Хоби Magnifiers, Рачни Зголемувачот Led Фотоелектрически Зголемувачот Hd Оптичка Леќа Стар

DEN 1072.80

Од стока
Достапно.

Предмет : Читање на Книги, Читање Весници, Списанија, магазини и Студентски Екскурзии, Накит Идентификација, Проверка и Одржување, Поле Набљудување, Гледање Марки, Медицина Шишиња, Хоби и Збирки.Предности : Може да Се случи со Вас, Одење лупа, со Мали Димензии, Лесно за Чување, Погодно за Вас да се Користи и чува.Функција : Професионални Оптичка Леќа, Висока Светлина, Висок Индекс на Рефракција, Стабилни Физички и Хемиски Својства, Мали Дисперзија Коефициент, Нема Нарушување во обработка на Слика, за Очите.Ултра-Лесни се Справи со : Ергономски Рачка, мала Тежина, Не се Лизга, Удобен Зафат, долгорочна Употреба, Не е Лесно да се Чувствувате Уморни, Ќе Ви се Допадне.Леќи : High-Definition Оптички Леќи, Отпорно На Гребење, Јасни Слики.Добредојдовте во Мојата Продавница.Мојата Продавница Има Многу Стилови на Magnifiers за Вас за да Изберете Од.Ако Ви Треба Различни Стилови на лупа), Можете Да Барате [Fjydbtwj] и Оди до Мојата Продавница да се Провери и да се Купи.На Magnifiers во Мојата Продавница Се Многу Стилови, Роман Стилови беше потоа.Тој е Дизајниран за Пензионери, Студенти, Работници, Луѓе со Низок Визија Andular Дегенерација.Ви благодариме за Вашата Поддршка! ! !Ве молиме Прочитајте Производот Descriptionfully.Пред да ја Купите, пишете Ми Ако Имате Било какви Прашања, Благодарам You Sold Директно од Производителот, Квалитетот и Safety Product Име : Led Magnifier Lu Материјал : Abs, Акрил Lens Weight : 100 G (Вклучувајќи Пакување)Производ Големина : 177*88*43(Mm)Леќа Големина : 70 Mm Product Зголемување : 6 XLighting Функција : Led Светла (12)Батерија Модел : 3 Големина Aaa Батерии (Со Цел да се Обезбеди Безбедност, Производот Не Се Батерија, ве Молиме да се Разбере)на Овој Производ Само Продава Зголемувачот, и Сликата Не Содржи Други Производи.

За производот

Купувачите избираат и