• Свеж
Двојна Порта Автомобил Адаптер за полнење 2 Порт C Брзо Полнење Ѕиден Приклучок Андроид Адаптер за Полнење 2 парчиња 6.6 FT Тип C Кабел за Samsung Галакси S20 S10 Плус A10e A01 A20 А5

Двојна Порта Автомобил Адаптер за полнење 2 Порт C Брзо Полнење Ѕиден Приклучок Андроид Адаптер за Полнење 2

DEN 448.80

Од стока
Достапно.

- LG K51,K50,G8 Thin Q,Г-7 Thin Q ,Stylo 6,Stylo 5 ,Stylo 4 Плус ,V60 Thin Q,V40 Thin Q,V35 Thin Q,V30/V20/G5/G6 Плус , Q7/ Q7 плус,П8/ П8 плус, -Motorola Мото G8/Г-7 Моќ, G8/Г-7 Играат, G8/Г-7 Плус,G6/G6 Плус ,Мото X4, Z/Z Сила/Z2/Z2 Сила/Игра/Z3/Z3 Игра, -Microsoft Lumia 950 XL Dual SIM/Lumia 950 XL/Lumia 950 Dual SIM/Lumia 950.автомобил полнач е паметен уред, така што се прилагодува на различни моќ потребите на различни уреди автомобил адаптер за полнење има осветлени сина светлина која емитира од џек да се направи тоа лесно да најдете и користите во темно settings . -Тип c кабелот е работа за нов стил android телефон , не се работи за стар стил android телефон , како што се Samsung Галакси S6/S7 работ J3 J7 A6.6 Долги Нозе, Трајни Тип C Кабел : ова кабли со флексибилни TPE јакна може да носи 10000+ циклуси на 90 degreen свиткување тест, потрајни, флексибилни и метежот слободни, surport податоци sync и брзо полнење ,должината на 6 FT е доволно за вас се прошири тоа на троседот, спална соба, маса, канцеларија, па дури и задното седиште на автомобилот.4 Двојна USB автомобил полнач plug ги исполнува стандардите за безбедност и е тестиран и сертифициран од страна CE и препораките на FCC лаборатории за тестирање, лаборатории, премија огноотпорни школка , тоа е паметен уред, така што се прилагодува на различни моќ потребите на различни уреди , и не е осветлен сина светлина која емитира од џек да се направи тоа лесно да најдете и користите во темно settings.Dual USB Автомобил Полнач со 2-Port : 2.1 Двојна Порта USB Ѕид Полнач 1-Pack 2.1 Двојна USB Ѕид Полначот+2 парчиња 6.4 Двојна Порта Автомобил Полнач + 1 Pcs 2.Protable Smart Двојна Порта USB Ѕид Полначот : 2-портен usb полнач за споделување 2.Тип C Автомобил Адаптер за полнење Ѕиден Приклучок Брз Полнач за Samsung Галакси S10e, A10e, S10 Плус, S20 Плус, Забелешка 10 Плус, S9 Плус, S8 Плус, A20, A20s, A30s, А50, A51, A71 ѕид полнење блок има добиено CE, FCC, Ro HS, и УЛ сертификати, обезбеди безбедно полнење.Она што Ќе Добиете 4 Пакет : Чиста Црна (1 Pcs 2.4 Двојна Порта USB Автомобил Полнач Пријателски Потсетување : -Не За брзо полнење на уреди, тоа не поддржува брзо полнење и работи како редовен полнач , како што се Google Пиксели телефон.6 Ft Тип C Кабли ).1 А, и им овозможува Полнење два мобилни уреди , беше изградена-во IC чип за да се спречи Против да Прегревање, што Преполнувањето И Над Струи, Компактен, Пренослив Дизајн и меѓународни напон (AC 100-240 V) направи тоа идеална за патување.издржливи најлон тип c кабли : зајакнување на приклучокот завршува, нема да лесно се повлече жици лабава од приклучокот повеќе ,потрајни, пофлексибилен и метежот слободни, Компатибилни Со : - Samsung Галакси S20 Плус Ултра 5 G, S10e,A10e,A20 A30 A20s,A30s,А50 A51 A70 A71 A80 A90 Забелешка 10/9 /8 ,S10+ Плус, S9/S9 Плус,S8/S8 Плус,Забелешка 10 Плус,Имајте на ум 9/8/7,M40/M30/M20/M10, Табот S5e /S4. -Google Пиксели 4А - / 4А-XL/ 3А/ 3А XL/ 3/ 3 XL /2/ 2 XL,Nexus 5 X/6 P HTC U11/U11 Живот/10/Гром/U12/U Ултра/EVO, -Nokia 6.6 FT Тип C Кабли 1-Pack 2.

За производот

Купувачите избираат и