• Свеж
Z-еден Вентилатор за HP Павилјон 15-CS 15-Г.С. Серија ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење L25584-001

Z-еден Вентилатор за HP Павилјон 15-CS 15-Г.С. Серија ПРОЦЕСОРОТ Вентилаторот за Ладење L25584-001

DEN 527.76

Од стока
Достапно.

Наведена е сосема нов UMA замена на вентилаторот за ладење,за Павилјон 15-г.с. 15-cs серија.Комп.Модели : за Павилјон 15-г.с. 15-cs серија.Комп.Дел Број : L25584-001 NS85 B00-17 K24. Она што Ќе Добиете : сосема нов ПРОЦЕСОР ладење вентилатор за ладење вентилатор и дополнителни паста(бесплатно)g.

За производот

Купувачите избираат и