• Свеж
Калвин Klein бебе-момчиња 3-парче Џемпер Сет Со Појавување на Копчето надолу Кошула и Панталони

Калвин Klein бебе-момчиња 3-парче Џемпер Сет Со Појавување на Копчето надолу Кошула и Панталони

DEN 597.60

Од стока
Достапно.

Џемпер : 100% Памук; Кошула : 55% Памук, 45% Полиестер; Панталона : 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 3-Парче 1/4-Zip Џемпер Сет со Фустан, Кошула и Панталони.Се потсмеваат на-врат, 1/4 zip; ребрести ракав & полите.Копче-пред кошула, buttoned ракави.Директно нога панталони.Тој ќе остане атмосфера уште изгледа полиран во оваа симпатична џемпер облека од Калвин Klein, кој на копчето надолу кошула под еден шарени 1/4-zip џемпер спарени со координирање на панталони.Од 1968 година, Калвин Klein е усовршување и да експериментира со безвременски стил на формално се носат.Модерна и софистицирана уште класичен, тоа се карактеристиките на Калвин Klein collection за момчиња Кошули, костуми, tuxedos и фустан панталони.Безвременски прилагодени стил на деца носат формална е идеален за сите вашите посебни прилики.Пребарувате на различни класичен одговара, тенок одговара, и модерна одговара кошули, панталони и блејзери.Изразат својата индивидуалност со современа и безвременски парчиња од Калвин Klein.

За производот

Купувачите избираат и