• Свеж
2013-2018 2019 2020 Dodge Рам 1500 2500 3500 Uconnect Екран на Допир за Автомобил Екранот за Навигација на Екранот Заштитник, RUIYA HD Јасно КАЛЕНО СТАКЛО Автомобил Во Цртичка Екран со некој

2013-2018 2019 2020 Dodge Рам 1500 2500 3500 Uconnect Екран на Допир за Автомобил Екранот за Навигација на Екранот

DEN 302.40

Од стока
Достапно.

☞ ЛАСЕРСКИ СЕЧЕ ЗА ПРЕЦИЗНО ОДГОВАРА.Нема потреба да се намали на рабовите, како што е компатибилен со 2013-2016 2017 2018 2019 2020 Dodge Рам 1500 2500 3500. ☞ УЖИВААТ ВО КАВГА-БЕСПЛАТНО ЧИСТЕЊЕ.Да се задржи вашата GPS екран заштитник јасно и нема прашина, едноставно да го избрише тоа со микрофибер крпа.Не треба да се користи штетни супстанции за чистење. ☞ НАМАЛУВАЊЕ НА ОТПЕЧАТОЦИ SMUDGES.Помешани со oleophobic слој, кој repels масло лево од вашиот отпечатоци од прсти и додава дополнителен мазност на навигација на екранот. ☞ СУПЕРИОРЕН ЗАШТИТА,9 H Цврстина и 0.26 mm Дебелина,ова стакло покрие одржува допир можностите на вашиот GPS navigator, додека обезбедување на подобар мазна допирање чувство,Анти-Нула & Анти-експлозија. ☞ АНТИ-ОТСЈАЈ Супер МТ Внимателно изградена на Анти-Blue Ray Анти-Ултравиолетови калено стакло екран заштитник на филтерот сина светлина е поатрактивна и повеќе здрав за очите.Можете да се чувствувате неуморни по зјапање во екранот на вашиот 2013-2016 2017 2018 2019 2020 Dodge Рам 1500 2500 3500 за долго време.

За производот

Купувачите избираат и