• Свеж
40K 5 во 1 Тенок-Минг Маса-AGER Убавина Машина, Мулти-Функционални ЛИЦЕТО за нега, Ела-Минг и навремено отстранување, за Дома, Убавина Шал-ons

40K 5 во 1 Тенок-Минг Маса-AGER Убавина Машина, Мулти-Функционални ЛИЦЕТО за нега, Ела-Минг и навремено отстранување,

DEN 7896.00

Од стока
Достапно.

5 ВО 1 -Опремен со 5 различни маса-годишна Возраст глави, погоден за сите типови на кожа и на делови од телото, за sedentary, дебели, и едем луѓе, тоа може да се постигне ефект на sli-m-Минг и fi-р-Ming на кожата.РАБОТНИ PRINCIPE -за Време на употреба, триење топлина ќе бидат генерирани, зголемување на локалната температура, и отстранување на вишокот f-во.Ѓубрето се екскретира од телото преку потните жлезди, хепатална-цревата на циркулацијата и лимфниот.Препорачливо е да се користат со гел за подобар ефект.WI-Р-NKLE-ПОВТОРНО да се ДВИЖАТ И ФИРМА-ING -Маса-годишна возраст с-ки-n со повеќе глави, подобрување на с-ки-n еластичност, елиминирање на fac-i-al wr-ink-ле-s и tig-hte-ning с-ки-н.SAFT И ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА-Ракување преку екранот на допир, се приспособат на различни начини и време (обично од 25 до 30 минути, еднаш на секои 2-3 дена), тоа е удобно и безболно да го користите.Се користи во домот, б-ea-u-парти салони, бањи.Ова е исто така најдобар подарок за пријател.НАЈДОБРА УСЛУГА -Ние ќе ви ги реши сите проблеми за вас во прво време, па дејствува брзо за да се изгради вашиот совршен б-о-dy s-ха-јп.Спецификација : Материјал : ABS и metal Weight : 8kg Voltage : 100-120 VFunction header : 5 Packing големина на : 37*36*37*cm Products вклучуваат : 1 *Тенок-м-инг Маса-ager1 * 6 пол Р-С mas-sa-ge head1 * 4 пол Р-С mas-sa-ge head1 * 3 пол Р-С mas-sa-ge head1 *Вакуум биполарно радио Р-С mas-sa-ge head1 * 40 Khz ultr-a-син-ic mas-sa-ge head2*замена прстен и 10+ филтер cotton1 *упатството.

За производот

Купувачите избираат и