• Свеж
Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

Совршен за да се Носат во сите годишни времиња.Q4 : тоа Е доволно топло за падот?.За боја : Бои може да се појави малку различни, поради компјутер слика резолуција и monitor settings. 【Големина на Забелешка】НЕ КОРИСТИТЕ Големина на Табела на која не е на нашата страна, ве молиме да обрнете внимание за да ги проверите големина информации како што е подолу "ОПИС на ПРОИЗВОДОТ". 【Облека Грижа】Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/ или Висат Линија Сува/ хлор/ Нема Сува Чиста.Измијте перење торба може да се постигне подобра функција за оптимално чистење, се прошири облека живот.A3 : Не, воопшто.Ако сакате уникатен модел во вашата секојдневна гардероба, ова Маскирани sweatshirt е точното парче ви треба!.Тоа ќе биде одличен подарок за вашите мама, auntie, ќерка, баба, или твоите најдобри пријатели!.Ние направени од добар материјал,така што нема да имаа лош мирис, го соберете или навремено, нервозни сите проблемот сте загрижени.За големина на : Не е 2-3% разлика според упатство за мерење.Q1:Се овие zip до дуксери точно да големината?.А1:Да, ве Молиме обратете се до големината табелата погоре и изберете ја вашата големина внимателно пред да нарачате.Тоа ќе биде одличен подарок за вашите мама, auntie, ќерка, баба, или твоите најдобри пријатели!.Исто така може да го Спарите оваа Термички долна облека во Зима. *Ве молиме да направите резервација за овие, се извинуваме за сите непријатности.A4 : Да, zip до маскирани е совршен за есен или зима.Комплетна Поштенски До: Тоа може да се носи како Јакна или по сопствена.Едноставно силуета е обичните шик и никогаш не се застарени.А2 : Не, воопшто.Најдобрите Подароци за Жените. 【патент sweatshirt жените】Повод:Погоден за Повик за Дневно/ Home/ Тренингот/ Sport/ Office/ Travel/ Одмор/ Shopping/ Street/ Партија/ Отворено/ Клуб да се Носат. 【 Zip До Качулка Жените】Многу во Стилот Дизајн:Патент Затворање и Џебови, Прилагодлив Drawstring Хауба, Drawstring без метал совети, Боја Блок на ракавотдодава убаво малку детали на едноставни дуксери, Комплетна Поштенски До Пред - погодна за сите форми, Лабава Одговара, Основните Маскирани Sweatshirt.Лесен, Удобен кои прават да се чувствувате удобно да се носат во текот на целиот ден!.Мора да се Има Женска Дуксери во Вашата Гардероба.Лесно е да се добие досадно кога немате многу блузи, за да изберете од и покажат?.Ако сакате да знаете повеќе одговори, можете да се обратите до "Qre случува надвор.A6 : Многу меки и удобни.Q2 : Ќе навремено или намали по испран?или не мириса лошо или нервозни?.Боја : 4-бургундија | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. 【Дуксери за Жените】Совршено Парче за Вашата Гардероба Натпревар:Повик Лесни Качулка е Совршен за да се архивиран нагоре или се користи како јакна натпревар со Резервоар, Cami, Основните Tees, Фармерки, Шорцеви, Leggings, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед.

За производот

Купувачите избираат и