• Свеж
VIISAN А2 Голем Формат Надземни Книга и Документ за Скенерот, 23MP Висока Резолуција, Авто-Израмните & Отпечаток Отстранување Технологии, Прилагодлива Висина (А2/A3),Мулти-

VIISAN А2 Голем Формат Надземни Книга и Документ за Скенерот, 23MP Висока Резолуција, Авто-Израмните & Отпечаток

DEN 10079.76

Од стока
Достапно.

[Големи А2-Големина Покриеност] На S21 е совршен А2 голем формат надземни документ камера, идеален за скенирање на голем формат списанија, ракописи, весници, и мапи.Голем А2 Големина скенирање на 594x420 mm.Пакување листа : А S21 книга скенер, USB кабел, скенирање подлога за корисникот, упатства, прирачник копчето. [Одлична Скенирање на Квалитетот] Одлични 23 MP Супер Висока Резолуција Излез (5504x4128 Пиксели), ќе ви овозможи да го фати најубавите детали.На S21 овозможува преземање на слики, книги, документи, визит-карти, 3 D објекти, и да снимате видео клипови.Висина Прилагодливи (А2/A3) дизајн со 90-степен свитлива зглоб. [OCR функција s многу корисна функција и без напуштање на книга.кога ќе скенирање на повеќе страници во една книга континуирано.Карактеристики вклучуваат:.Интелигентен Софтвер За Скенирање.На VIISAN Office Cam скенирање софтвер карактеристики интуитивен оперативен кориснички интерфејс со вграден-во многу од обработката на сликата карактеристики, тоа ви овозможува да ги преземат слики, скенирање на документи, или книги во JPEG датотека и претворајќи ги во пребарува PDF или уредување Word,Excel,Текст формати со својот вграден OCR моторот, можете исто така да го користите овој софтвер за препознавање на бар-кодови и генерирање на MP3 аудио датотека со Текст-во-Говор функција.Збогатете Го Вашето Скенирање Искуство Со Напредна Обработка На Слика.Вграден-во VIISAN ПИ обработка на слика мотор го прави скенирани слики за обработка на повеќе интелигентни, кој може целосно да се задоволат потребите на различни типови на скенирање, автоматски мулти-слика сечење и корекција, црна и бела текст оптимизација, боја додаток, документ агол поправка, двојно страница се спојуваат, и watermarking Различни обработка на сликата функции.Бар-кодот Recognition.By користење на вграден бар код за препознавање на функцијата,овој документ скенерот може да се користи како бар-код читач.Тоа им овозможува признавање на бар кодови или QR кодовите и излезни резултати да Excel формат на датотека.Повеќе Оперативни Документ Камера за Статистика и Настава, ldeal за скенирање и да ги чува сите ваши работи на биро.

За производот

Купувачите избираат и