• Свеж
за iPhone 13 Про Max Случај со 3X Екран Заштитник Жени Мажи Мермер Дизајн Симпатична Девојки Телефон Случаи, Силикони Тенок Full Body Shockproof Заштита Хард Корица за i-Phone 13 Про Max 6

за iPhone 13 Про Max Случај со 3X Екран Заштитник Жени Мажи Мермер Дизајн Симпатична Девојки Телефон Случаи,

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

✔Само за i Phone 13 Про Max 6.7" (2021) - Оваа деликатна шема тешко телефон случај е само компатибилни со i Phone 13 Про Макс (6.7 инчен).Поддршка за безжично полнење. ✔360 Полно работно Тело Заштитна Вклучени 1pcs тежок случај и 3pcs Екран Заштитник обезбеди 360 Сите круг на Заштита.Подобрена Камера & Екран заштита-Покрена рабови (1mm) да го заштити камера и екран.Полно тело, shockproof тешки капка заштита. ✔9 H Калено Стакло - Донесување на 9-степен на цврстина калено стакло, на HD јасно екран заштитници нуди целосна покриеност, нула-доказ, и капка заштита, карактеристики екран осетлив на допир чувствителност, масло бришење отпор и случајот пријателски. ✔Shockproof & Анти-Нула - Изработени од тврд задниот поклопец со мек, флексибилен TPU браник, трајни и шок-апсорпција & отпорен на гребење.Моделот ќе никогаш не исчезнува со текот на времето и infuses личност во вашиот телефон случај.Специјален дизајн за i Phone 13 про max случај. ✔Наменета за Жени, Девојки - Совршен телефон случаи и и стакло филм во собата за жени, девојки, сопруга, girly и пријатели.За i Phone 13 Про Max случај со исклучителен подарок пакет е најдобар подарок за денот на Благодарноста или Божиќ.

За производот

Купувачите избираат и